RCF 400 Manuel Halı Yıkama Zemin Fırçalama ve Cilalama Makinesi

RCF 400 Manuel Halı Yıkama Zemin Fırçalama ve Cilalama Makinesi

Ürün Açıklaması; Halı yıkama makinaları, içerisinde yer alan RCF400 manuel halı yıkama, zemin fırçalama ve cilalama makinamızdır. Özellikle halı yıkama sektörüne yeni giriş yapmak isteyen müşterilerimizin en büyük yardımcısı olabilecek makinalarımızdan biridir. RCF400 işe yeni başlayacak olan işletmelerin ekonomik açıdan bütçesini yükseltmeyecek küçük bütçelerle bu işe atılımı sağlayabilecek bir üründür.

Halı yıkamanın yanı sıra, ayrıca takılabilen zemin fırçalama ve cilalama aparatı sayesinde zemin fırçalama ve cilalama işlerinde de başarıyla kullanabileceğimiz bir makinadır. Örneğin: toplantı salonları, alış veriş merkezleri, okullar, hastaneler, düğün salonları, oteller, restaurantlar, yurtlar, kısacası yer döşemesi kalebodur olan her sektör de zemin cilalama işleminde kullanılabilmektedir.

Sizler de küçük bütçelerle büyük girişimlere adım atmak istiyorsanız mutlaka firmamız ile iletişime geçin, safran halı yıkama makinalarının 25 yıllık deneyiminden yararlanın.
RCF400 halı yıkama, zemin fırçalama ve cilalama makinesi

40cm  fırça çapı sayesinde halı yıkama, geniş alan fırçalama ve zemin cilalama işlemini başarıyla gerçekleştirir. Bir kişi tek başına makinayı çok rahat bir şekilde hareket ettirebilir. Kontrollü bir şekilde yıkama, fırçalama ve cilalama işlemlerini kolaylıkla yapabilir.

Bu makinayı alırken dikkat etmemiz gereken en önemli özelliği tutma koludur. Nedeni, makinayı kullanırken en çok yıpranabilecek bölge tutma koludur. safran makine işinin lideri olarak, bu alanda da çok başarılı makinalar üretmiştir.  Rcf400 halı yıkama makinaları özel polietilen malzemeden üretilmiş tutma kolu sayesinde en yüksek darbelere karşı kırılmama özelliğine sahiptir. Mafsal kademe ayar sistemi sonsuz ayar yapabilme özelliğinin yanında, ömür boyu garanti verilerek sağlamlığını tescillemiştir.

Halı yıkama makinaları konusunda sektöre her anlamda destek olan safran makina, fiyatlarıyla da müşterilerini şaşırtıyor. Üstün kalitesinin yanı sıra, uygun fiyatlarıyla da sektöre ve müşterilerine her daim destek olmayı başarıyor.


Back to Category

Tarih

22 Şubat 2021

Kategoriler

Safran Makine
© 2024 Nasimak Makine. Tüm Hakları Saklıdır.