E6201 Zemin Temizleme Makinesi

E6201 Zemin Temizleme Makinesi

Ürün Açıklaması; E6201 Zemin temizleme makinesi küçük ve orta boy işletmelerin, okulların, sağlık kuruluşlarının, servis merkezlerinin, mağaza ve şovrumların taş, beton, granit mermer, epoksi gibi zeminlerin temizliği için tasarlanmış elektrikli  yer yıkama makinesidir.

Alışveriş merkezleri, okullar, mağazalar ,fabrikalar ,marketler ,hastaneler gibi kurumlarda zemin temizleme makinesi tercih edilen bir makinedir. Özel polietilen gövdesi Darbelere ve meydana gelebilecek çarpmalara karşı üstün koruma sağlar.
Yer yıkama makinasının Özel üretim olan su emiş lastikleri her türlü zemine uygun olarak ayarlanabilme özelliği sayesinde emiş esnasında iz bırakmaz.
Temiz su tankına doldurulan su ve deterjanı Ön tarafında bulunan fırçanın ortasından yere bırakır ve fırçalar.
Sonrasında ise arka taraftaki emiş lastikleri yardımı ile zemindeki suyu çeker ve kirli su tankına hapseder. E6201 elektrikli zemin yıkama makinası 1400 watt gücündeki çift fanlı emiş motoru ile zemindeki suyu tamamen çeker ve arkasında kuru bir alan bırakır,

E6201 elektrikli zemin yıkama makinası Kullanımı kolaydır ustalık gerektirmez.
Ayarlanabilir fırça baskısı sayesinde her türlü zeminde ayar yapabilip kullanabilme imkânı vardır.Kirli su seviyesi yükseldiğinde vakum motorunu durduran elektronik seviye şamandırası sayesinde kullanan kişiyi uyararak olabilecek aksaklıkları önler.
Zemin temizleme diğer adıyla yer yıkama makinasının ELEKTRİKLİ (E6201) BATARYALI (B 6201) ve BİNİCİLİ (B 12001) olmak üzere 3 farklı modeli mevcuttur.


Back to Category

Tarih

22 Şubat 2021

Kategoriler

Safran Makine
© 2023 Nasimak Makine. Tüm Hakları Saklıdır.