B6201 Zemin Temizleme Makinesi

B6201 Zemin Temizleme Makinesi

Ürün Açıklaması; Safran B 6201 yer temizleme makinaları içerisinde bataryalı ve kullanımı en kolay zemin temizleme makinesidir. Fabrikalarda, okullar, hastaneler, oteller, restoranılar ve ofis gibi alanlarda kullanabileceğiniz bir makinedir. Temizlenecek alanın zemin yapısına göre 3 ila 4 saat batarya süresi ve yüksek manevra kabiliyeti sayesin saatte 2000 m2 alanın üzerinde zemin temizleyebilirsiniz. Yer temizleme makinaları genel itibari ile büyük olan küçük işletmelerde küçük olan büyük işletmelerde fazla büyük ya da yetersiz olmaktadır. Safran B 6201 ergonomik şasi yapısı sayesinde 40 lt. temiz ve 50 lt. kirli su kapasitesi bulunmaktadır. Tank kapasitesinin fazla olması sayesinde geniş iş salarında fazlası ile yeterli kapasiteye sahiptir.

Safran B 62001 zemin temizleme makinemizin yer temizleme makinaları içerisinde öne çıkaran faktörler
*Geniş tank kapasitesi sayesinde 15.000 m2 alanın üzerinde zeminlerde gerekli performansı sağlayabilmektedir.
*Dinamik şasi sayesinde çok az yer kaplamaktadır.
*80 cm. genişliğinde kauçuk ve plastik karışımlı yırtılmaz su çekme ve sıyırı aparatı mevcuttur. Aparat genişliği küçük ofislerde kapılardan rahatlıkla geçebilecek ve büyük fabrikalarda sert cisimlerin aparatı zorlasa bile yırtılma ve kopma yapmadan yıkama yapmanızı sağlayacaktır.
*47 cm genişliğindeki özel basılmış fırçası sayesinde hassas yüzeyleri çizmez sert yüzeylerde etkili ve zarar görmez.
*Özel olarak istendiği takdirde makinemizi kullanacak olduğunuz alana göre fırça ya da temizlik bedi tutucusu vermemiz mümkündür.
*Yer temizleme makinaları içerisinde en önemli sorunlardan biri de se şikâyetidir. Makinemizin motorları İtalyan olması sebebi ile çok az ses çıkarır ve güçlü bir vakum gücüne sahiptir.
*Makinemiz iş güvenliği ve makine uzun ömürlülüğü açısından emniyet şamandırası dediğimiz kirli su haznesi dolup fark edilmediğinde vakumu durdurur.
*Bataryalarımız özel jel tipi batarya dediğimiz jel batarya sistemine sahiptir. Bu sayede temizlik süresi ve bataryanın ömrü uzun olmaktadır.

Makinemiz küçük ve tank kapasitesi fazla olması ayrıca akülerinin çalışma süresinin uzun olma sebebi ile küçük ofis ve benzeri yerlerde kullanımda manevra kabiliyeti yüksektir. Güçlü motorlar ve aküleri sayesinde de istenilen yoğunlukta kullanılabilir.


Back to Category

Tarih

22 Şubat 2021

Kategoriler

Safran Makine
© 2023 Nasimak Makine. Tüm Hakları Saklıdır.