S2700 K Halı Sıkma ve Kurutma Makinesi

S2700 K Halı Sıkma ve Kurutma Makinesi

Ürün Açıklaması; Safran S 2700 K halı sıkma makinaları içerisinde Türkiye şartlarında halı yıkama firmaları için en profesyonel ve kapasitesi yüksek en verimli makinedir. Otomatik halı yıkama tesislerinde yıkanan halıları beklemeden 24 saat çalışabilecek ve aynı zamanda kuruluk oranı diğer sıkma makinelerinden daha yüksek çıkacaktır. Yüksek güçlü motoru sayesinde tamburun yüksek devrinin yanı sıra makinemiz de kullanılan özel havalı körükler sayesinde daha sarsıntısız ve daha uzun ömürlü bir makineye sahip olacaksınız.

Halı sıkma makinaları arasında daha çok tercih dilen Safran S2700 K diğer sıkma makinelerimizden ayıran özellikleri.

*2.700 cm tambur uzunluğu sayesinde Türkiye ve Avrupa deki halıların ideal halı yıkama ölçülerinin üstündedir.
*40 cm ‘ lik tambur çapı sayesinde sıkılan halının kuruluk orana şaşırtıcıdır. Normal sıkma makinesinde sıkılan halı süresinden daha az sürede sıkılan bir çok halı yazın birkaç saat ya da hiç beklemeden paketlenip teslim edebileceksiniz.
*Güçlü motoru sayesinde duraksızın 24 saat çalışabilirsiniz.
*Halı sıkma makinaları arasında firmamızın ürün kalitesinin en önemli faktörlerinden rulman yatak sistemi Safran S2700 K da da mevcuttur.
*İdeal yüksekliği sayesinde ıslak halılarınızı rahatlıkla makinemize sıkmak üzere aktarabileceksiniz.
*Paslanmaz ve minimum 3 milim’ lik tamburu sayesinde halılarınız zarar görmez ve makineniz daha uzun ömürlüdür.
*Özel tambur delik sistemi sayesinde halılarınız içinde çok kısa sürede ve zarar görmeden açılacaktır. Makinenize atılan ısla bazı halılar ilk çalışma esnasında açılıp tamburun kenarlarına yaslanması gerekirken halının iplik yapısına da bağlı olarak tambura tutunamayıp açılamaz halı sıkma makinaları bu durum işin uzamasına, iş güvenlik riskinin artmasına ve makineye zarar vermesine neden olur. Özel delikli tamburumuzla bu risk en aza indirilmiştir.
*Safran 2700 K en önemli avantajlarından biri de özel havalı körük kullanılmasıdır. Bu sayede makinemiz daha sarsıntısız ve sessiz çalışmaktadır.

Halı sıkma makinaları genel itibari ile ağır ve yüksek devirli makinelerdir. Safran S 2700 K’ nın körüklerin taşıyacağı yaklaşık ağırlığı 4 tondur. Normal Sıkma makinelerindeki tekerlekler sistemlerine göre körük sitemi çok daha uzun ömürlüdür. Bu sayede uzun yıllar yedek parça ihtiyacı olmadan duraksızın çalışabilirsiniz.


Back to Category

Tarih

22 Şubat 2021

Kategoriler

Safran Makine
© 2023 Nasimak Makine. Tüm Hakları Saklıdır.