Anafor 10/13 Profesyonel Tip Yerinde Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi

Anafor 10/13 Profesyonel Tip Yerinde Koltuk ve Halı Yıkama Makinesi

Ürün Açıklaması; Yerinde koltuk-halı yıkama makinamız özellikle temizlik şirketlerinin vazgeçilmezi olması yanı sıra birçok kurumun da çözüm ortağı olmuştur. Safran makine anafor serisi içerisinde 10/13 modelimiz yerinde koltuk ve halı yıkama makinası sanayi tipi tam profesyonel bir makinadır. Bir adet vakum motoru  bir  adet su motoru ve 10 lt temiz 13 lt kirli su tankı,  emsalsiz derecede yüksek emiş basıncı ve yüksek vakum gücü sayesinde derinlemesine temizlik yapar.

Anafor Kullanım Alanları

Özellikle ev, ofis ve iş yerlerinde ki koltuk, sandalye ve halıların yıkanması için tüm işletmelerin olmazsa olmazı bir makinadır.Yerinde Halı, Koltuk, Yatak vb. yıkama işlemi yapan firmalar, Zemini halı kaplı olan Otel, Salon, Camii gibi alanlarda halıları yerinden kaldırmadan yıkama işlemi yapılması gereken yerler için tam profesyonel bir üründür.

Profesyonel tip yerinde halı ve koltuk yıkama makinelerimiz  vasıf gerektirmeyen kolay kullanım imkanı sunar. Böylelikle sizin için yüksek maliyet oluşturabilecek yetişmiş profesyonel ihtiyaca gereksinim duyulmaz. Darbe sönümleyici, özel tasarım, kırılmaz rotasyon dış gövdeye sahiptir. Aynı zamanda 28 kg. lık ağırlığı ile emsalleri arasında tek başına taşınabilecek ağırlıkta olan tek profesyonel koltuk yıkama makinasıdır.Temizlik esnasında şeffaf kirli su tankı cam kapağı sayesinde yapılan temizliği anında gözlemlenebilir. Çok kolay su boşaltma sistemi vardır. 360 derece dönebilen tekerlekleri sayesinde dar alanlarda rahat hareket etme kabiliyetine sahiptir.


Back to Category

Tarih

22 Şubat 2021

Kategoriler

Safran Makine
© 2023 Nasimak Makine. Tüm Hakları Saklıdır.