DW 773 C Sanayi Tip Süpürge Makinası

DW 773 C Sanayi Tip Süpürge Makinası

Ürün Açıklaması; DW 773 C sanayi tip süpürgeleri ,endüstriyel tip süpürge makinaları içerisinde vakum gücü en yüksek olan modeldir. Sanayi tipi ıslak kuru süpürge makinalarımız her biri 1400 watt olmak toplamda 4200 watt emiş gücüne sahiptir. Bu sebepten dolayı sanayi tip süpürgeler içerisinde en çok tercih edilen modeldir.

Islak-Kuru temizlik yapabilme özelliğine sahip 3 vakum motorlu çelik kazanlı endüstriyel tip süpürge ya da ıslak-kuru sanayi tip süpürge olarak adlandırılan makinalarıdır. DW 773 C model sanayi tipi süpürge makineler 220 volt elektrikle çalıştığından dolayı elektriğin bulunduğu her ortamda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Toz, kum , küçük partiküller halindeki maddeler ve yanıcı ,patlayıcı solvent,asit gibi yakıtlar haricindeki tüm sıvıları vakumlayıp süpürebilmektedir. Her türlü okul ofis, fabrika, imalathane, araç servisleri, camiler gibi bir çok alanda çokça kullanılan bu makineler aynı zamanda oto yıkama firmaları tarafından araç içi süpürmede kullanılmaktadır. 77 lt. lik çelikten imal edilen yuvarlak boru şeklindeki kazana sahip olan DW 773 C sanayi tip süpürge makinaları, tekerlekli taşıma arabasına sahiptir ve bu araba sayesinde kolaylıkla hareket ettirilebilmektedir.

Her motoru için ayrı çalıştırma düğmesi bulunmakta istenildiğinde tek istenildiğinde ise çift vakum motoru  istenildiğinde ise üç vakum motoru birden aynı anda çalıştırılabilmektedir. Elektrik kablo uzunluğu 5 metredir. Sanayi tip ıslak kuru süpürge makinesi kazanı içerisinde 1 adet toz filtresi bulunmakta, kuru vakum yapılırken bu torba kullanılmaktadır. Sıvı çekme işlemi yapılmadan önce sayai tip süpürge toz bezi makine içerisinden çıkartılmalıdır. Aksi takdirde çekilen sıvı toz bezini ıslatır vakum motorlarının yakınında olmasından dolayı vakum motorları içerisine sıvı giderek motorlara zarar verebilir hatta motorların yanmasına sebep olabilir.

Makine üzerinde standart olarak 2,5 m uzunluğunda süpürge hortumu ve bu hortumun başlıkları, zemin süpürmede kullanılan süpürge borusu, zeminden su çekme, toz çekme için başlıklar ve dar alanların süpürülmesi için kenar-köşe aparatı sanayi tip süpürge makinelerinin yanında verilmektedir. Ayrıyeten alınabilecek halıdan su çekme aparatı ile istenildiği zaman halı, kilim, paspas, yolluk gibi alanlardan da sıvı çektirilebilmektedir.


Back to Category

Tarih

22 Şubat 2021

Kategoriler

Safran Makine
© 2024 Nasimak Makine. Tüm Hakları Saklıdır.