DW 321 C Sanayi Tip Süpürge Makinası

DW 321 C Sanayi Tip Süpürge Makinası

Ürün Açıklaması; DW 321 C sanayi tip süpürge makineleri ,endüstriyel tip süpürge makineleri içerisinde tek personel ile rahatlıkla taşınabilecek şekilde tasarlanmış tek vakum motorlu sanayi süpürgeleri arasında en yüksek emiş gücüne sahip sanayi tip süpürge modeldir.

32 lt kapasiteye sahip krom kazana sahip olan DW 321 C sanayi süpürgesi darbelere karşı dayanıklı ,tekerlekli arabası sayesinde her türlü  zeminde ( beton, halı, granit vb. ) kolaylıkla hareket edebilmektedir.

Diğer tek vakum motorlu sanayi tip süpürge makineleri ile kıyaslandığında kazan kapasitesi en büyük olan sanayi süpürge makinesidir.

DW 321 C Sanayi tipi ıslak kuru süpürge makinelerimiz her biri 1400 watt emiş gücüne sahiptir. Elektrik kablo uzunluğu 5 metredir.

Islak-Kuru temizlik yapabilme özelliğine sahip 1 vakum motorlu çelik kazanlı endüstriyel tip süpürge ya da ıslak-kuru sanayi tip süpürge olarak adlandırılan makineleridir. DW 321 C model sanayi tipi süpürge makineler 220 volt elektrikle çalıştığından dolayı elektriğin bulunduğu her ortamda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Toz, kum , küçük partiküller halindeki maddeler ve yanıcı ,patlayıcı solvent,asit gibi yakıtlar haricindeki tüm sıvıları vakumlayıp süpürebilmektedir.

Her türlü okul ofis, fabrika, imalathane, araç servisleri, camiler gibi bir çok alanda çokça kullanılan bu makineler aynı zamanda oto yıkama firmaları tarafından araç içi süpürmede kullanılmaktadır.

Sanayi tip ıslak kuru süpürge makinesi kazanı içerisinde 1 adet toz filtresi bulunmakta, kuru vakum yapılırken bu torba kullanılmaktadır. Sıvı çekme işlemi yapılmadan önce sanayi tip süpürge toz bezi makine içerisinden çıkartılmalıdır. Aksi takdirde çekilen sıvı toz bezini ıslatır vakum motorlarının yakınında olmasından dolayı vakum motorları içerisine sıvı giderek motorlara zarar verebilir hatta motorların yanmasına sebep olabilir.

Makine üzerinde standart olarak 2,5 m uzunluğunda süpürge hortumu ve bu hortumun başlıkları, zemin süpürmede kullanılan süpürge borusu, zeminden su çekme, toz çekme için başlıklar ve dar alanların süpürülmesi için kenar-köşe aparatı sanayi tip süpürge makinelerinin yanında verilmektedir.

Ayrıyeten alınabilecek halıdan su çekme aparatı ile istenildiği zaman halı, kilim, paspas, yolluk gibi alanlardan da sıvı çektirilebilmektedir.


Back to Category

Tarih

22 Şubat 2021

Kategoriler

Safran Makine
© 2024 Nasimak Makine. Tüm Hakları Saklıdır.